איזה טלויזיה לקנות

העדכון האחרון למדריך הפופולרי שלנו מתמיד מספק את הטלוויזיות הטובות ביותר כרגע – ומה לקחת בחשבון למשך שארית השנה ותחילת 2020. אז איזה טלויזיה לקנות ב2020?

דייג קצמאייר
דייוויד קצמאייר
10 בדצמבר 2019 בשעה 16:00 לפנות בוקר
תלוי כשאתה קורא את זה זה מאוחר בשנת 2019 או בתחילת 2020, אבל קניית טלוויזיה חדשה זהה לתמיד. במילים אחרות, זה עדיין די מהמם. המחירים משתנים באופן נרחב לטלוויזיות באותו גודל. יצרני טלוויזיה ואנשי מכירות משתמשים בתכונות נוספות, בטכנולוגיות נשמעות זר וטענות היפרבוליות על איכות תמונה כדי לגרום לך לבזבז יותר. וכרגיל, האינטרנט הוא בלגן של עובדות, דעות מנוגדות ועגה בלתי מוסברת.

קרא עוד: מתנות הטלוויזיה הטובות ביותר לחגים

מדריך זה מיועד לנווה מדבר במדבר העצום של מידע על טלוויזיות. אני שואף למלא אותו במידע מספיק קל להבנה שיעזור לך לבחור טלוויזיה חדשה. זה לא יענה על כל שאלה, וכשאתה קורא אותה, זה לא יגיד לך “הטלוויזיה המושלמת בשבילך” בסוף. אבל אני מקווה שהוא יכול לספק לך את הכלים הבסיסיים שאתה צריך כדי להרגיש בטוחים כשאתה קונה את הסט החדש הזה.

איזו טלוויזיה לקנות עכשיו? (עודכן בדצמבר 2019)
אם אתה רק רוצה לדלג על כל הפרטים ולקנות טלוויזיה נהדרת, יש לי כמה אפשרויות בחירה בין הטלוויזיות הזמינות בסוף 2019.

הטלוויזיה המתקדמת הטובה ביותר עבור הכסף
סדרת OLEDB9P של LG

שרה טי / CNET
טלוויזיות OLED הן המלכים באיכות התמונה, ו- LG B9 הוא הטלוויזיה OLED שקונים כרגע. כן, B8 2018 עולה פחות ויש לו איכות תמונה מרהיבה דומה, בעוד ל- C9 של 2019 תמונה מעט טובה יותר, אבל ל- B9 יש את הטוב משני העולמות: יחסית נוח לטלוויזיה של OLED ועדיין עמוס בתוספות, כולל Alexa מובנה , תוספות Apple AirPlay 2 ועוד HDMI 2.1, כולל eARC, מצב משחק אוטומטי וקצב רענון משתנה.

גדלים: 55-65-657 אינץ ‘(התמחור המוצג הוא 65 אינץ’). קרא את סקירת סדרת LG OLEDB9PUA שלנו.

1,797 דולר ב- AMAZON
1,897 $ בוולמארט
1,797 $ בחברת ABT אלקטרוניקה
הטלוויזיה הטובה ביותר לכסף, נקודה
TCL 6-Series 2019

שרה טי / CNET
לא יכולים להרשות לעצמכם טלוויזיה OLED? הגרסה האחרונה של סדרת TCL 6 מסדרת איכות תמונה מעולה לטלוויזיה מבוססת LCD, הודות לשיפור הצבע, והעמעום המקומי שלה במערך המלא מסייע לה להפעיל מעגלים סביב כל טלוויזיה אחרת במחיר זה. כאילו זה לא מספיק, מערכת ההפעלה של הטלוויזיה Roku היא המועדפת עלינו.

גדלים: 55 ס”מ, 65 אינץ ‘(התמחור שמוצג הוא ל- 65 אינץ’). קרא את סקירת ה- TCL 6-Series (Roku TV) משנת 2019.

700 דולר ב- AMAZON
800 דולר בוואלמארט
800 דולר לקנייה הטובה ביותר
הטלוויזיה התקציבית הטובה ביותר
TCL 4-Series

שרה טי / CNET
Roku היא הפלטפורמה המועדפת עלינו לאפליקציות סטרימינג כמו נטפליקס, והיא אפויה אפילו יותר טוב לטלוויזיה. TCL 4-Series זה לא יכול לנצח אף אחד מהדגמים לעיל על איכות תמונה – הרזולוציה של 4K והתאימות HDR שלה לא עושים שום דבר כדי לעזור לתמונה – אבל זה בסדר גמור לרוב האנשים, במיוחד במחיר זה.

גדלים: 43-, 50-, 55-, 65-, 75 אינץ ‘(התמחור המוצג הוא 43 אינץ’). קרא את סקירת TCL S425 שלנו (Roku TV).

230 דולר ב- AMAZON
230 דולר ב- WALMART
230 דולר לקנייה הטובה ביותר
לקבלת אפשרויות נוספות, עיין ברשימות המעודכנות כל הזמן שלנו עם מיטב הטלוויזיות.

עצה בזמן: יום שישי השחור עבר, אך עדיין ניתן יהיה לעסוק בעסקות.
מחירי הטלוויזיה יורדים ככל שהשנה נמשכת עד יום שישי השחור והסייבר יום שני, אז הם בדרך כלל נופלים בתחתית. מכירות אלה ידועות בעיקר בזכות התמחור המשוגע והמשוגע בטלוויזיות ללא שם, אך העובדה היא שכמעט כל טלוויזיה זוכה להפחתת מחיר של יום שישי השחור. כעת, אחרי שהיום השחור השחור בא ונעלם, מחירי הטלוויזיה רבים עלו שוב.

דייוויד קצמאייר

@dkatzmaier
PSA: החל מהבוקר, כמעט כל טלוויזיה המופיעה במאמר העסקים השחור שלי / Cyber ​​Monday ביום שלישי עלתה במחיר של כמה מאות דולר. אני עוקב אחר טיפות עתידיות, אך עונת השיא של עסקת הטלוויזיה נגמרה. לפחות לעת עתה.

11
21:28 – 3 בדצמבר, 2019
מידע ופרטיות על מודעות בטוויטר
ראה את הציוצים האחרים של דייוויד קצמאייר
החדשות הטובות הן שאם פספסתם מכירה, המחירים לרוב נשארים נמוכים יחסית לאורך תקופת החגים ולתוך השנה החדשה. המכירה הגדולה הבאה תהיה הסופרבול בפברואר 2020, כך שאם אתה מוכן לחכות עוד קצת אתה עלול לראות מחירים בשפלות השחור שלהם או בסמוך להם. סטים יוקרתיים יכולים לראות הפחתות של 20% עד 40% בהשוואה לתמחור במהלך האביב, עם יציאתם לראשונה, ואפילו סטים זולים יותר, שאין להם הרבה מקום להנחות, רואים לעתים קרובות גם קיצוץ בריא. . אלא אם כן יש לך כסף לשרוף, עדיף לקנות בנובמבר ואילך: כלומר עכשיו.

אירוע החורף הגדול האחר בעולם הטלוויזיה הוא CES, תערוכת סחר שמתרחשת בתחילת ינואר. שם מציגים הטלוויזיות האחרונות, אם כי הם לא נמכרים למכירה עד האביב, והמחירים לא מגיעים לרמות הנמוכות שלהם עד הסתיו הבא (ואז שוטפים וחוזרים). בכל CES רואים כמה חידושים שאולי כדאי לחכות להם, אך טלוויזיות הן בדרך כלל טכנולוגיה בוגרת, והעצה שלנו עבור מרבית הקונים היא לקנות עכשיו, לא לחכות לדבר הגדול הבא.

קרא עוד: האם אתה צריך לקנות ne

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *